Z okazji Dnia Dziecka organizujemy niesamowity konkurs, w którym dzieci będą mogły popłynąć na fali kreatywności.

Na zwycięzców czekają niesamowite nagrody:

🥇MIEJSCE 1 – DŁUGOPIS 3D
🥈MIEJSCE 2 – KOSZULKA Z NASZYM LOGO ORAZ GRAFIKĄ WYGENEROWANĄ PRZEZ AI
🥉MIEJSCE 3 – WOREK Z NASZYM LOGO

A co trzeba zrobić, aby móc wziąć udział?

Każde dziecko, które chce wziąć udział w konkursie, musi samodzielnie wykonać trójwymiarową zabawkę w dowolnym programie do modelowania 3D
(np. znany nam z zajęć Tinkercad, Blender,  ,SketchUp). Uczestnicy muszą przesłać nam zdjęcie swojego modelu w wiadomości prywatne  oraz w komentarzu napisać „zrobione✅„. Razem ze zdjęciem prosimy o przesłanie krótkiego opisu jej funkcji i cech.  Dodatkowo będzie nam niezmiernie miło, jeśli polubicie ten post oraz udostępnicie go na swoim profilu.

Czas na wykonanie zadania uczestnicy mają do: 08.06.2024r.

Zwycięzców wyłonimy do dnia 15.06.2024r. i opublikujemy wyniki w specjalnie przygotowanym poście, a ze zwycięzcami skontaktujemy się również w wiadomości prywatnej. Nagrody zostaną wysłane do uczestników pocztą na wskazany przez nich adres.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest edu3Dkacja Łódź.
2. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która zaakceptuje jego regulamin, posiada konto w serwisie facebook oraz wykona zadanie konkursowe.
3. Nagrody w konkursie to: długopis 3d (miejsce 1), koszulka ze specjalnie zaprojektowaną grafiką (miejsce 2) worek z logo edu3dkacja (miejsce 3).
4. Konkurs trwa do 08.06, a o jego wynikach poinformujemy zwycięzców w wiadomości prywatnej oraz specjalnym poście do dnia 15.06.
5. Nagrody do zwycięzców zostaną wysłane pocztą.
6. Serwis facebook nie jest organizatorem konkursu i nie ponosi za niego odpowiedzialności.
7. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie post konkursowy oraz udostępnicie go na swoim profilu.

Aby wziąć udział w konkursie sprawdź naszą stronę na FB